Välkommen till Adderalink

Adderalink i Linköping byggprojekterar och bygger i nära samarbete med fastighetsägare. Kontakta oss för referenser!

Vi erbjuder förstklassig byggservice med yrkesskickliga medarbetare som garanterar kvalitet, trygghet och kostnadseffektivitet.

Kort om oss

Adderalink AB bildades 2011 och har idag ca 50 anställda. Hos oss får du förstklassig byggservice med yrkesskickliga medarbetare med stor erfarenhet. Inom Addera Link bygg erbjuder vi stor byggkunskap inom både nyproduktion och service. Vi har idag ramavtal med en rad olika företag bl.a. Tekniska verken, Apoteket AB, Bryggaregården, Veolia (fd Dalkia) och Willhem.


Henrik Tolmark
Projektledare
0721-73 08 06
henrik.tolmark@adderalink.se


Mathias Ekroth
VD
0705-88 44 30
mathias@adderalink.se


Richard Holmström
Projektledare
0721-73 08 16
richard@adderalink.se


Stefan Lindh
Projektchef
0706-35 54 58
stefan.lindh@adderalink.se


Andreas Bockerud
Projektledare
0721-73 08 17
andreas@adderalink.se


Maria Anskär
Ekonomiansvarig
maria@adderalink.se


Malene Ekroth
Ekonom
malene@adderalink.se


Adderalink Linköping
Torvingegatan 16
582 78 Linköping
Hitta till oss
Kontakta oss
Mathias Ekroth
VD
0705-88 44 30
mathias@adderalink.se

Richard Holmström
Projektledare
0721-73 08 16
richard@adderalink.se

Andreas Bockerud
Projektledare
0721-73 08 17
andreas@adderalink.se

Malene Ekroth
Ekonom
malene@adderalink.se
Henrik Tolmark
Projektledare
0721-73 08 06
henrik.tolmark@adderalink.se

Stefan Lindh
Projektchef
0706-35 54 58
stefan.lindh@adderalink.se

Maria Anskär
Ekonomiansvarig
maria@adderalink.se

Adderalink Linköping
Torvingegatan 16
582 78 Linköping
Hitta till oss